ozgemgroup@outlook.com 0(552)2000247 / 0(242)2480247
March 22, 2020 - BY Admin

Tolga Durmuş: Sahte firmalar fırsatçılık yapıyor

Antalya Özgem Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Durmuş, oğlu günlerde türeyen sahte ilaçlama ve dezenfekte firmalarına karşı vatandaşları uyardı. Durmuş, oto yıkama firmalarının safra araçları dezenfekte ettiklerini iddia ederek vatandaşı yanılttığına dikkat çekti

Antalya Özgem Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Durmuş, Son Günlerde Türkiye'de görüş sayısı koronavirüsten korunmak isteyen vatandaşların, ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinin yoğun ilgi gösterilmesi birlikte fırsatçı gün doğduğunu hatırlatarak. Durmuş, fırsatçıların fiyatları 4'e katladığını ifade etti.

MARKANTALYA'NIN DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI YAPILDI

Antalya'nın en büyük AVM'lerinin başında yer alan ve oturma alanları Sağlık Bakanlığı onaylı malzemelerle temizlendi ”dedi.

SAHTE FİRMALAR SAĞLIĞINIZDAN ETMESİN

Antalya Özgem Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga DURMUŞ, virüse karşı önlem alınmasını, bir dizi çalışmayı başlatan sağlık bakanlığı uyarılarını dikkate alınmasını belirterek, merdiven altı firmalara karşı vatandaşlarımızı uyardı. Bir kaç gün içinde piyasada sahte ilaç ve dezenfekte şirketler türediğine dikkat çeken Durmuş, vatandaşların sağlığı ile oynayan merdiven.

VİRÜS FIRSATÇILARI İŞBAŞINDA

Corona kısa sürede çok sayıda ölüme sebep oldu. Maskeler, antibakteriyel jel, antibakteriyel sıvı ve 80 derecelik koloninin etkili olduğu açıklamasının incelenmesi korunmak isteyenlerin ilgisi bu yöne kaydı. 4-5 katı fiyatla satmaya başladı. Fahiş fiyatlara rağmen maskeler kısa süre tükenirken maskenin üretim ve ihracatının yapıldığı yer olan Çin dahi ihraç edilen maskeleri bu varsayılan ithalata gitti. Maske ihracatı başladı.

MERDİVENALTI İŞLETMELERİN CİLT KANSERİ RİSKİ

Tüm Halkımızı Sahte İşletmenizi Karşılama Uyaran Durmuş; İlaçlama Yapacak Şirketlerin özellikle İşyeri Ruhsatı Varmı?, Biyolojik Ürün Uygulama Yetkisi Varmı? Dezenfeksiyon ve İlaçlama Yapacak Kişilerin Ürün Uygulanabilir belgesi Varmı? 1: Garanti Belgesini ve Faturalarını istemelerini ısrarla uyardı EK: 1 Formu Garanti Belgesini ve Faturalarını istemelerini ısrarla uyardı Gerekli ..

Antibakteriyel jel, antibakteriyel sıvı ve 80 derecelik kolonyalar yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar olduğu eczanelerden litreyle el dezenfektanları ve kolonya almaya başladı. Koruyucu kimyasallara olan ilginin altında merdiven altı üretim yapanların ilgisini çekti. Uzmanlar ise vatandaşları özellikle merdiven altı üretime karşı duyarları olmaları konusunda uyardı.

http://akdenizsonhavadis.com/haber-4347-tolga_durmus_sahte_firmalar_firsatcilik_yapiyor.html