ozgemgroup@outlook.com 0(552)2000247 / 0(242)2480247

7/24 GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

İlaçlama firmasını seçerken kullanılan malzeme kalitesi ve tecrübeli elemanlar büyük rol oynarken, satış sonrası hizmet bakımından da büyük önem taşıyan bu sektörde doğru ilaçlama firmasını seçmek son derece büyük öneme sahip.

Antalya’da güvenilir ve tam kapsamlı ilaçlama hizmeti veriyor, ilaçlama sonrası temizliğinizi takip ediyoruz. İşyerinizin veya evinizin ilaçlama hizmetini tam kapsamlı olarak veriyor, güler yüzlü ve samimi ekibimiz ile birlikte yaşadığınız yerleri itina ile ilaçlıyoruz. Doğru ve güvenilir ilaçlamanın keyfine bizimle ulaşın.

 Özgem İlaçlama & Dezenfeksiyon. 2009 yılında başladığı haşere ilaçlama sektöründeki faaliyetlerine hızla devam ediyor. Firmamız sağlık bakanlığı böcek ilaçlama yetki belgesine sahiptir. Antalya’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, apartman, site, park bahçe gibi tüm kapalı ve açık alanlarda böcek ve fare ilaçlama işlemleri  ile dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktadır.

Deneyimli personelimiz uzun yıllardır işini bilen işinin ehli kişilerdir. Yapılan ilaçlama uygulamalarında bayer ürünleri kullanılır bu ürünler birleşmiş milletler dünya sağlık örgütü onaylı ve sağlık bakanlı ruhsatlı profesyonel haşere mücadelesi ürünleridir. Bir çok kurumsal firmanın çözüm ortağıyız böcek ilaçlama olarak kamu kurumları ve ev apartman site gibi konut alanlarında ilaçlama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Antalya böcek ilaçlama işlemleri için gerekli servis ağımız firmamızda mevcuttur.

Dünya üzerindeki bir çok salgın hastalığın kaynağı olan zararlı haşereler yaşam alanlarınızda sağlıksız ve kalitesiz bir ortam oluşmasına sebep olmakta ve halk sağlığı açısından büyük tehlike arz etmektedir. Haşere mücadelesi yapılırken çok dikkatli olunmalı önce sorun ve kaynağı belirlenmeli sonrasında uygulama yöntemi ve ürün doğru şekilde seçilmelidir.

Yetkisiz kişiler veya kuruluşlar  tarafından yapılan işlemler maddi kayıplara dahada önemlisi büyük sağlık sorunlarına yol açabilir. Müşteri temsilcilerimiz yaşadığınız sorun veya almak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi alır ve bu yönde gerekli işlemlerin yapılmasında size yardımcı olur. Periyodik ilaçlama işlemi yaptırmak isteyen firmaları için ücretsiz keşif yapıyoruz ve yapılan işlemler sonrası rapor ve istediğiniz gerekli evrakları düzenleyip size teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz;

Antalya böcek ilaçlama, Antalya fare ilaçlama, Antalya gemi ilaçlama,Antalya hastane ilaçlama,Antalya okul ilaçlama, Antalya fabrika ilaçlama,Antalya ev ilaçlama, Antalya iş yeri ilaçlama, Antalya hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama Antalya, karınca ilaçlama Antalya, Antalya mutfak ilaçlama, Antalya kalorifer ilaçlama, Antalya apartman ilaçlama, Antalya atık ilaçlama, Antalya bahçe peyzaj ilaçlama, Antalya dış alan ilaçlama, Antalya uyuz böceği ilaçlama, Antalya pire ilaçlama, Antalya Böcek ilaçlama firması.

Akseki ilaçlama, Aksu ilaçlama, Alanya ilaçlama, Demre ilaçlama, Döşemealtı ilaçlama, Elmalı ilaçlama, Finike ilaçlama, Gazipaşa ilaçlama, Gündoğmuş ilaçlama, İbradı ilaçlama, Kaş ilaçlama, Kemer ilaçlama, Kepez ilaçlama, Konyaaltı ilaçlama, Korkuteli ilaçlama, Kumluca İlaçlama, Manavgat ilaçlama, Muratpaşa ilaçlama, Serik ilaçlama